Прес-центр

PwC Україна забезпечить прозорість визначення переможців премії «Телетріумф»

18-11-2013

Голосування журі за найкращі конкурсні роботи премії «Телетріумф» завершено. Від сьогодні, 18 листопада, генеральний партнер премії фірма PwC Україна розпочинає перевірку результатів голосування.

З метою забезпечення прозорості проведення головної телевізійної премії України, PwC підтвердить правильність визначення номінантів та переможців премії.

Шорт-лист номінантів PwC Україна оголосить під час прес-конференції, яка відбудеться наприкінці листопада в приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Дмитро Гринчишин, директор PwC Україна:

«Нам дуже приємно виступати генеральним партнером головної премії країни у галузі телебачення та забезпечувати прозорість її проведення.

Високий професіоналізм і бездоганна репутація PwC підтверджена багатолітньою експертною підтримкою найбільш значимих та відомих премій та нагород у всьому світі. Зокрема, наступного року PwC відзначатиме 80-ту річницю своєї участі в  процесі підрахунку голосів поданих на премію «Оскар», яка присуджується Американською академією кіномистецтва».

У голосуванні участь прийняли 161 журі, які мали змогу оцінювати 332 творчі роботи в 47 номінаціях. Також передбачено 2 спеціальні нагороди від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – «За інноваційний підхід у створенні телепрограм» і «За особливий внесок у розвиток українського телебачення».

Церемонія нагородження лауреатів телевізійної премії «Телетріумф» відбудеться 4 грудня у Жовтневому палаці. Трансляція – відбудеться на телеканалі 1+1.

 

Організатори: Індустріальний Телевізійний Комітет, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, 1+1 медіа

Генеральний партнер: PwC Україна  

Генеральний медіапартнера: Теленеделя

Генеральний інтернет-партнер: жіночий портал tochka.net 

Інформаційні партнери: Mediaindustry, Телекритика, Content Report

Технічний партнер: Oll.tv, Zinteco

 

«Телетріумф» – щорічна національна премія України в галузі телебачення, що проводиться Індустріальним Телевізійним Комітетом і Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. Метою Премії є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування/відзначення найвагоміших досягнень у телебаченні та в результаті формування високих стандартів телемовлення на території України. Офіційний сайт http://teletriumf.ua

PwC Україна допомагає організаціям і приватним особам досягати поставлених цілей. PwC в Україні є учасницею міжнародної мережі фірм PwC. Мережа PwC працює в 157 країнах, де близько 184 000 фахівців надають аудиторські, податкові та консалтингові послуги найвищої якості. Ви можете висловити свої побажання та отримати більш детальну інформацію про діяльність фірм мережі PwC на сайті www.pwc.com/ua