Прес-центр

Моніторинг ІТК за 12 листопада 2013 року

12-11-2013

Від Тема Отримано Розмір Категорії
Olena Illyushyna (ITK) ІТК: Моніторинг за 12 листопада 2013 року 18:07 360 Кбайт

У цьому випуску:

Омбудсмен

На посаду представника Омбудсмена з питань захисту персональних даних призначено Маркіяна Бема

Комітет з питань свободи слова та інформації

Завершено роботу над створенням концепції проекту Закону України Про перехід на цифрове мовлення

14 листопада відбудеться засідання робочої групи з підготовки нової редакції Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

 

На посаду представника Омбудсмена з питань захисту персональних даних призначено Маркіяна Бема

З метою забезпечення прозорості діяльності Уповноваженого та Секретаріату Уповноваженого 7 серпня 2013 року на підставі рішення Омбудсмана Валерії Лутковської було оголошено публічний відкритий конкурсний відбір на заміщення посади Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань захисту персональних даних.

На підставі детального вивчення поданих конкурсних пропозицій, результатів проведених співбесід та обговорення комісією було рекомендовано Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковській призначити на посаду Представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних Бема Маркіяна Володимировича, який за одноголосним рішенням конкурсної комісії був визнаний переможцем конкурсного відбору.

 

Завершено роботу над створенням концепції проекту Закону України Про перехід на цифрове мовлення

На засіданні робочої групи, яке відбулось 11 листопада 2013 року, затверджена остаточна редакція проекту Концепції закону про перехід України на цифрове телебачення (текст – у додатку).

13 листопада 2013 року проект затвердженої Концепції буде виноситись на засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. У разі погодження запропонованого нами проекту з Комітетом, на його підставі розроблятиметься проект відповідного закону. 

 

Засідання робочої групи з підготовки нової редакції Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

14 листопада 2013 року відбудеться останнє засідання робочої групи з підготовки нової редакції Закону України “Про телебачення і радіомовлення” перед поданням законопроекту в парламент(текст проекту – у додатку). На засіданні пропонується розглянути такі питання:

1. Універсальна аудіовізуальна послуга

2. Перехідні положення (чинні ліцензії, перехід на громадське мовлення тощо)

3. Зміни до інших законів

Початок засідання о 14.00.