Прес-центр

332 заявки подано на «Телетріумф»

08-11-2013

Організаційний комітет телевізійної премії «Телетріумф 2013» завершив прийом заявок на конкурс.

У 2013 році на здобуття телевізійної премії «Телетріумф» було подано 332 заявки. Серед них 283 роботи подано в національні номінації і 49 – в регіональні.

З 2012 року Оргкомітет премії розділив голосування у номінаціях між національними та регіональними членами журі. Таким чином, у цьому році, оцінювати роботи журі будуть у 42 національних та 5 регіональних номінаціях.

Зараз на офіційному сайті премії «Телетріумф» проходить голосування членів журі 2013 року, яке триватиме до 15 листопада. 

Після закінчення голосування незалежна аудиторська та консалтингова компанія PwC Україна підрахує та перевірить правильність визначення номінантів та лауреатів головної телевізійної премії України.

Церемонія нагородження лауреатів премії відбудеться 4 грудня 2013 року. Телевізійна трансляція відбудеться на телеканалі 1+1.

 

Про Телетріумф

Телетріумф – щорічна національна премія України в галузі телебачення, що проводиться Індустріальним Телевізійним Комітетом і Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. Метою Премії є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування/відзначення найвагоміших досягнень у телебаченні та в результаті формування високих стандартів телемовлення на території України.

Офіційний сайт http://teletriumf.ua