Прес-центр

Моніторинг за 06 листопада 2013 року

06-11-2013

У цьому випуску:

Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

З 00:00 годин 8 листопада 2013 року, Концерном РРТ буде припинено трансляцію програм НТКУ («Перший Національний») поза межами державного замовлення (рекламні блоки)

Кабінет Міністрів України

У четвер, 07 листопада 2013 року, відбудеться засідання Кабінету Міністрів України

Комітет з питань свободи слова та інформації

Сьогодні, 06 листопада 2013 року, відбулося чергове засідання Комітету з питань свободи слова

.

З 00:00 годин 8 листопада 2013 року, Концерном РРТ буде припинено трансляцію програм НТКУ («Перший Національний») поза межами державного замовлення (рекламні блоки)

 

Сьогодні, 06 листопада 2013 року, Концерн РРТ повідомив про те, що у зв’язку з тим, що Національною телекомпанією України (НТКУ) з незрозумілих причин відмінено процедуру закупівлі телекомунікаційних послуг у Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення поза межами державного замовлення, та на виконання вимог Держфінінспекції України щодо усунення порушень вимог чинного законодавства України, зокрема Господарського кодексу України, Закону України «Про телекомунікації», починаючи з 00:00 годин 8 листопада 2013 року, Концерном РРТ буде припинено трансляцію програм НТКУ («Перший Національний») поза межами державного замовлення (рекламні блоки).

Разом з тим послуги в рамках державного замовлення надаватимуться в повному обсязі.

Концерн РРТ інформує, що на сьогодні не зважаючи на численні доручення керівництва Уряду, надані Держкомтелерадіо договори –доручення між Концерном РРТ та НТКУ не врегульовані взаємовідносини щодо надання телекомунікаційних послугу порядку встановленому чинним законодавством.

Концерн РРТ пропонує керівництву НТКУ невідкладно врегулювати зазначене проблемне питання.

 

 

Порядок денний засідання Кабінету Міністрів України

07 листопада

 

У четвер, 07 листопада 2013 року, на засіданні Уряду планується розглянути питання про ліквідацію Міжвідомчої ради з координації здійснення заходів щодо впровадження цифрового телерадіомовлення.

З повним текстом порядку денного ви можете ознайомитися на Урядовому порталі

 

 

Результати засідання Комітету з питань свободи слова та інформації 

 

Сьогодні, 06 листопада 2013 року, відбулося чергове засідання Комітету з питань свободи слова та інформації.

Були присутні:

-       Томенко М.В.

-       Абдуллін О.Р.

-       Баграєв М.Г.

-       Бондаренко О.А.

-       Голуб О.В.

-       Княжицький М.Л.

-       Кондратюк О.К.

-       Мірошниченко І.М.

-       Стець Ю.Я.

Вирішено:

  1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність із Європейською конвенцією про транскордонне телебачення) № 0940 від 12.12.2012р.перенести питання для подальшого обговорення. Найближчим часом Комітет планує обговорити питання, які висвітлюються у даному законопроекті, з експертним колом.
  2. Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо заборони виробництва та обігу слабоалкогольних напоїв № 2319а від 18.06.2013р. – рішення не прийнято. Було вирішено рекомендувати профільному комітету (Податкової та митної політики) прибрати частину проекту, що стосується реклами у зв’язку з тим, що абз.1 ч.1 Ст.8 Закону України "Про рекламу" вже передбачено, що у рекламі забороняється поширювати інформацію  щодо  товарів,  виробництво, обіг чи ввезення на митну територію України яких заборонено законом.
  3. Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо посилення боротьби зі зловживаннями у сфері продажу, споживання і реклами пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв № 2062 від 21.01.2013 р. – рішення не прийнято.

З більш детальною інформацією про засідання ви можете ознайомитись на сайті Комітету з питань свободи слова та інформації.