Прес-центр

ІТК проведе аудит телевізійної панелі GfK Ukraine

01-10-2009

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) планує провести міжнародний незалежний аудит діючої на сьогодні телевізійної панелі GfK у 2009 році.

Основною метою аудиту цього року стане перевірка системи безпеки зберігання та передачі даних досліджень телевізійної панелі.

Завдання аудиту та план його проведення розробляє Технічний Комітет ІТК, відбір підрядників – виконавців аудиту буде проводитись шляхом конкурсу відкритих пропозицій. Переможці обиратимуться на Загальних Зборах ІТК, фінансування аудиту здійснюватиметься Індустріальним Телевізійним Комітетом.

Нагадаємо, що ІТК вже проводив раніше аудит телевізійної панелі: у 2003-4 році аудит проводив міжнародний експерт Пітер Мінер та у 2007 році аудит панелі (на замовлення засновника ІТК - телеканалу 1+1) провів незалежний аудитор Вітторіо Боссі. У 2008 році аудит був проведений CESP (Centre d'Etude des Supports de Publicitе) – Центр вивчення та підтримки медіа. Завданнями цих аудитів були перевірка відповідності діючої панелі найсучаснішим міжнародним нормам та стандартам, з'ясування та отримання рекомендацій стосовно роботи з національними /локальними особливостями досліджень української телевізійної панелі, питання безпеки зберігання та передачі даних та інші. Результатами цих аудитів були технічні та методологічні рекомендації, які стали основою змін впроваджених ІТК та GfK Ukraine з початку 2008 року.