Прес-центр

Майстер-клас від відомих медіаекспертів України та Росії

04-11-2013

У суботу, 16 листопада, в Києві Ольга Гаврилова та Сергій Майоров проведуть ворк-шопи в рамках освітнього проекту для журналістів «Медіа для медіа. Як цим скористатись?». Виступ провідних медіаекспертів організовано Українською Медіа Школою, яка заснована Індустріальним Телевізійним Комітетом. Проект проходить за підтримки медіа-холдингу «Медіа Група Україна» та Ekonomika Communication Hub .

Ольга Гаврилова – директор з розвитку бізнесу медіа-холдингу «Медіа Група Україна». До залучення у команду медіа-холдингу Ольга більше 10 років працювала в російських і зарубіжних компаніях, займаючись розвитком бізнесу.

Ольга Гаврилова проведе майстер-клас на тему: «Об'єднання зусиль в рамках медіа-холдингів: пошуки синергії в еру цифрових технологій».

Телеведучий Сергій Майоров розповість про те, як успішно пройти шлях від ідеї до реалізації власного проекту на телебаченні.

Сергій Майоров – російський журналіст, радіоведучий, телеведучий, актор, генеральний продюсер компаній «ІВД ПРОДАКШН», «ІВД ДОК» і «ІВД КІНО», член Академії Російського телебачення. Сергій щорічно з 2005 по 2008 рік (включно) отримував премію «ТЕФІ». Крім того, він лауреат премії журналу «GQ» «Людина року» в номінації «Обличчя з телевізора» (2006).

 

Участь для журналістів і редакторів ділових ЗМІ безкоштовне.

Слідкуйте за новинами на сайті УМШ та на сторінці УМШ у Facebook.

Організатори Українська Медіа Школа та Індустріальний Телевізійний Комітет
Спонсор: «Медіа Група Україна»
Інформаційний партнер: Ekonomika Communication Hub

З додатковими питаннями звертайтесь  до координатора проекту:
Олена Потятиник, +38 067 214 39 86 або Olena.Potiatynyk@itk.ua