Прес-центр

Моніторинг за 24 жовтня 2013 року

24-10-2013У цьому випуску: 

 

Верховна Рада України

 

Законопроекти, заплановані на сьогоднішнє засідання Верховної Ради не були розглянуті.

Телекомунікаційна палата України 

23 жовтня Телекомунікаційною палатою України було проведено круглий стіл «Як подолати негативні явища на ринку платного телебачення в Україні».

 

 

Результати засідання Верховної Ради України

24 жовтня 2013 року Верховна Рада не встигла розглянути законопроекти, які були включені до порядку денного засідання.

 

Круглий стіл «Як подолати негативні явища на ринку платного телебачення в Україні».

23 жовтня Телекомунікаційною палатою України було проведено круглий стіл «Як подолати негативні явища на ринку платного телебачення в Україні» за участі представників компаній «Воля», «Торсат», «НТВ-Плюс Україна», «Viasat», «Megogo», «Discovery», «Віа Медіа», Медіагрупа «Україна», – асоціацій «Укртелемережа», ВГТРК тощо.

На засіданні обговорювались плани індустрії по боротьби з різноманітними формами піратства, кардшерінгу, андеррепортингу та демпінгу на ринку платного телебачення. Також було презентовано  звіт щодо індикативних цін на послуги платного телебачення в Україні, розроблений Телекомунікаційною палатою України (слайд у додатку).

За результатами обговорення було прийнято рішення про старт розробки Проекту Кодексу професійної етики щодо ціноутворення на ринку платного телебачення, а також розробку плану дій щодо встановлення відповідальності споживачів за використання піратського контенту.