Прес-центр

Медіагрупи на ярмарку вакансій «МедіаКар’єра»

24-10-2013

22 жовтня 2013 року в Київському Палаці спорту відбулася ярмарка вакансій «МедіаКар’єра».

«МедіаКар’єра» – це єдина виставка вакансій, яка дозволяє студентам та молодим спеціалістам зустрітися з провідними медіакомпаніями, ознайомитися з вакансіями та влаштуватися на головні канали країни. Організатором виставки «МедіаКар’єра» виступає Індустріальний Телевізійний Комітет. Щорічно захід проходить під егідою всеукраїнської виставки компаній-роботодавців «День кар’єри».

Актуальні вакансії на виставці представили найбільші медіагрупи в Україні – Inter Media Group, StarLightMedia та 1+1 медіа.

Inter Media Group проводили серед гостей виставки конкурс та розповідали про Молодіжний фестиваль телевізійних проектів. Переможець цього фестивалю отримає можливість трансляції проекту в ефірі телеканалу Інтер та інших каналів групи, а також безкоштовну освіту в проекті  «Інтершкола».

На стенді 1+1 медіа учасники виставки спробували себе в ролі журналіста і провели інтерв’ю з зірковим ведучим Анатолієм Анатолічем. Автори найкращих інтерв’ю будуть запрошені на екскурсію в студію новин ТСН.

StarLightMedia оформили стенд у вигляді сцени з ведучими каналів, щоб гості сфотографувалися і відчули себе справжніми зірками. Крім того, HR-спеціалісти компаннії провели лекцію, розповівши про переваги роботи в групі StarLightMedia.

Загалом виставку відвідали близько 8 тисяч учасників.