Прес-центр

Моніторинг Індустріального Телевізійного Комітету за 21 жовтня 2013 року

21-10-2013

РЕЗЮМЕ

З’явився текст проекту Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питання підготовки та узгодження проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів.

1.Новий законопроект

Сьогодні, 21 жовтня 2013 року, з’явився текст Проекту Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питання підготовки та узгодження проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів № 3443 від 18.10.2013р.

Ініціатори: Єфремов О.С., Олійник В.М., Макеєнко В.В.

Проектом пропонується створити Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради України з питання підготовки та узгодження проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів. Кількісний склад Тимчасової спеціальної комісії становить 13 народних депутатів України.

Відповідно до проекту Тимчасова спеціальна комісія повинна підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України до 1 листопада 2013 року проект закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів.