Прес-центр

Представники Центру «Укрчастотнагляд» візьмуть участь у II Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні»

15-09-2008

15 вересня 2008 р., Київ, перший заступник начальника Центру „Укрчастотнагляд" Євген Хаїров та начальник відділу радіомовної служби «Укрчастотнагляду» Олександр Бондаренко візьмуть участь у ІІ Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні», який відбудеться 19 вересня в Києві у конференц-залі готелю «Radisson SAS».

Євген Хаїров та Олександр Бондаренко зробля ть доповідь на тему: «Результат частотного планування синхронних мереж для зон першого етапу впровадження цифрового телебачення» в рамках секції: «Цифрове телебачення та технології:Техніко-технолопічні аспекти переходу на цифрове мовлення;».

Євген Вікторовіч Хаїров, перший заступник начальника Центру „Укрчастотнагляд". Народився 24 жовтня 1959 р. в м. Макеєвка Донецької області. У 1981 році закінчив Харківське вище військове командне училище за спеціальністю - системи управління та зв'язку.Кандидат технічних наук.З березня 2002 р. працює на посаді заступника начальника Центру з радіочастотних присвоєнь. На посаду першого заступника начальника Центру „Укрчастотнагляд" призначений в січні 2006 р.

Олександр Олександрович Бондаренко – начальник відділу радіомовної служби Центру «Укрчастотнагляд».

Деталыпше про форум: II Міжнародний форум “Цифрове мовлення в Україні" проводиться вже вдруге. Впродовж дня учасники Форуму матимуть змогу долучитися до обговорення питань впровадження цифрового телебачення в рамках чотирьох секцій:

Місце та час проведення Форуму: конференц-зала готелю «Radisson SAS», вул. Ярославів вал, 22,

початок реєстрації о 9:00.

Реєстрація на Форум проводиться на caйті DTVForum.оrg.ua

Реєстрація ЗМІ для участі у Форумі є обов’язковою. 3 питань реєстрації просимо звертатись до керівника Прес-центру Форуму Наталії Тютюненко мейлом, або за телефоном + 380 67 407 09 42, або до Тетяни Шклярук мейлом, або за телефоном: +380 67 447 33 27.