Прес-центр

Моніторинг Індустріального Телевізійного Комітету за 2 жовтня 2013 року

02-10-2013

РЕЗЮМЕ

2 жовтня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оприлюднила проект нової редакції Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Відбулося чергове засідання Комітету з питань свободи слова та інформації.

1.Оприлюднено проект нової редакції Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

2 жовтня 2013 року на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення було оприлюднено для подальшого громадського обговорення проект нової редакції Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Пропозиції та зауваження до проекту можна надсилати протягом місяця у письмовій та електронній формі на адресу: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2; е-mail: nrada@nrada.gov.ua.

2.Результати засідання Комітету з питань свободи слова та інформації

2 жовтня 2013 року на засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації було розглянуто 43 поправки до Проекту Закону про Суспільне телебачення і радіомовлення України №1076 від 12.12.2012р., вирішено рекомендувати прийняти проект у повторному другому читанні та в цілому.

Законопроектом пропонується створити Національну суспільну телерадіокомпанію України (далі — НСТУ). НСТУ є юридичною особою публічного права. Структурними підрозділами НСТУ є Суспільне телебачення і Суспільне радіо. Нагляд за діяльністю НСТУ здійснюватиме наглядова рада, що складатиметься із сімнадцяти членів. Кандидатури для включення до складу наглядової ради НСТУ подаватимуться до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Оцінка – нейтрально