Прес-центр

Моніторинг Індустріального Телевізійного Комітету за 25 вересня 2013 року

25-09-2013

РЕЗЮМЕ

У четвер, 26 вересня, відбудеться чергове засідання Уряду.

Державна служба інтелектуальної власності оголошує про створення робочої групи для вироблення концептуальних засад розвитку системи збору та розподілу винагороди за використання об’єктів авторського права та суміжних прав.

1. Порядок денний засідання Кабінету Міністрів України

26 вересня 2013 року

У четвер, 26 вересня 2013 року, на засіданні Уряду розглядатиметься питання Про затвердження Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із створення, постачання, просування, реставрації і розповсюдження національного культурного продукту.

Початок засідання – о 10.00.

З повною версією порядку денного ви можете ознайомитись на Урядовому порталі.

2. Державна служба інтелектуальної власності оголошує про створення робочої групи для вироблення концептуальних засад розвитку системи збору та розподілу винагороди за використання об’єктів авторського права та суміжних прав

Державна служба інтелектуальної власності оголошує про створення робочої групи для вироблення концептуальних засад розвитку системи збору та розподілу винагороди за використання об’єктів авторського права та суміжних прав з метою вироблення пропозицій до відповідного законодавчого акта щодо удосконалення діяльності організацій колективного управління в Україні.

Кандидатури до складу робочої групи подавати до Державної служби інтелектуальної власності шляхом направляння листів та в електронному вигляді на адресу o.ignatieva@sips.gov.ua до 27 вересня 2013 року.