Прес-центр

Представник Міністерства освіти, культури та науки Нідерландів Бастіаан де Конінг візьме участь у ІІ Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні»

16-09-2008

Київ, 16вересня 2008 року, старший стратегічний консультант з питань медіа Міністерства освіти культури та науки Нідерландів Бастіаан де Конінг візьме участь у ІІ Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні», який відбудеться 19 вересня в Києві у конференц-залі готелю «Radisson SAS».

Бастіаан де Конінг виступить із допо віддю на тему «Роль уряду Нідерландів у процесі переходу на цифрове телебачення» в секції «Цифрове телебачення та держава».

"В 2000-му році уряд Нідерландів прагнув більшої конкуренції на ринку кабельного телебачення. Наразі майже 8% жителів країни користуються  DTT (Цифрове Наземне Телебачення), а конкуренція продовжує зростати", - зазначив пан де Конінг.

Бастіаан де Конінг є старшим стратегічним консультантом з питань медіа, літератури та бібліотек в Міністерстві освіти, культури та науки Нідерландів. Цей Департамент відповідальний за питання телерадіомовлення, преси, громадських бібліотек, літературних книг та книжкового ринку. Робота пана де Конінга передбачає розгляд питань дигіталізаціі та розповсюдження телерадіосигналів, а також питання розвитку в нових медіа та Громадський Телерадіомовний Сервіс. Пан Бастіаан де Конінг працює в Міністерстві з лютого 2001, до того він працював податковим консультантом в галузі розваг та медіабізнесу компанії Ernst & Young.

Деталыніше про Форум. II Міжнародний форум “Цифрове мовлення в Україні" проводиться щороку. Впродовж дня учасники Форуму матимуть змогу долучитися до обговорення питань впровадження цифрового телебачення, в рамках чотирьох секцій:

Місце та час проведення Форуму: конференц-зала готелю «Radisson SAS», вул. Ярославів вал, 22 початок реєстрації о 9:00.

Реєстрація на Форум проводиться на сайті www.dtvforum.ua

Реєстрація 3MI для участі у Форумі є обов’язковою. 3 питань реєстрації просимо звертатись до керівника Прес-центру Форуму Наталі Тютюненко електронною поштою, або за телеф оном + 380 67 407 09 42, або до Тетяни Шклярук електронною поштою, або за телефоном: +380 67 447 33 27.