Прес-центр

Моніторинг Індустріального Телевізійного Комітету за 20 вересня

20-09-2013

РЕЗЮМЕ

Сьогодні набрав чинності Наказ МОН «Про затвердження Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм». У зв’язку з цим ДСІВУ оголошує про початок проведення процедури розгляду заяв на визначення уповноваженої організації колективного управління.

1.  20 вересня набрав чинності Наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм».

Офіційний вісник України від 20.09.2013р. № 70, стаття 2585.

2. Державна служба інтелектуальної власності України оголошує про початок проведення процедури розгляду заяв організацій колективного управління на визначення уповноваженої організації колективного управління.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.08.2013 № 1249 «Про затвердження Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм», Державна служба інтелектуальної власності України оголошує про початок проведення процедури розгляду заяв організацій колективного управління на визначення уповноваженої організації колективного управління. Строк прийому заяв починається з 30 вересня 2013 року і триватиме протягом 15 робочих днів.