Прес-центр

Моніторинг Індустріального Телевізійного Комітету за 18 вересня 2013 року

19-09-2013

Резюме

У середу, 18 вересня, на пленарному засіданні Верховної Ради України було прийнято в цілому Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ратифікацію Європейської конвенції про спільне кінематографічне виробництво"

Відбулося засідання Комітету з питань свободи слова та інформації, а також чергове засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

1.  Результати пленарного засідання Верховної Ради України

У середу, 18 вересня 2013 року, на пленарному засіданні Верховної Ради України було прийнято в цілому Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ратифікацію Європейської конвенції про спільне кінематографічне виробництво" № 0034 від 05.07.2013р.

Оцінка – нейтрально

2.  Результати засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

18 вересня 2013 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, були присутні:

- Баранов Євген Валерійович;

- Георгієвська Вікторія Володимирівна;

- Головатенко Оксана Анатоліївна;

- Манжосов Володимир Анатолійович;

- Мудрак Лариса Михайлівна;

- Опілат Ірина Володимирівна;

- Фартушний Микола Всеволодович;

Вирішено:

1.  Переоформити наступну ліцензію на мовлення у зв’язку зі зміною власника, директора, складу керівних та наглядових органів:

1) ТОВ «ТРК «ТелеРадіоСвіт», м. Київ, (НР № 0494-м від 14.12.2004).

2.  Переоформити наступну ліцензію на мовлення у зв’язку зі зміною складу редакційної ради:

1) ТОВ «РЕАЛ ЕСТЕЙТ ТВ», м. Київ, (НР № 1150-м від 19.03.2008).

3.  Переоформити наступну ліцензію на мовлення у зв’язку зі зміною адреси власників, директора, збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі, кількості програм, а також зміною загальної концепції добору програм для ретрансляції:

1) ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», м. Київ (НР № 0991-п від 28.10.2011; м. Полтава та с. Розсошенці).

4.  Погодити без зауважень проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів». Проект стосується внесення змін до Закону України «Про державну службу» та Закону України «Про статус народного депутата України».

5.  Затвердити зміни до Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги.

Розділ 1 Положення доповнено пунктом 1.4 «Санкція оголошення попередження, застосована за порушення умов ліцензії, яка була анульована або втратила чинність вважається автоматично скасованою і не враховується під час подальшої діяльності ліцензіата.»

6.  Створити робочу групу з підготовки змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.