Прес-центр

Більш ніж 200 лідерів телевізійної галузі на конференції «Телебачення як Бізнес-2013»

13-09-2013

12 вересня 2013 року Індустріальний Телевізійний Комітет провів п'яту щорічну міжнародну конференцію «Телебачення як Бізнес». Захід пройшов в рамках масштабного форуму у сфері медіа KIEV MEDIA WEEK.

Участь взяли більш ніж 200 українських та іноземних представників медійної галузі ‒ провідні фахівці телеканалів, дослідницьких компаній, рекламних і медіаагенцій.

Конференція була поділена на 4 секції, які охоплювали теми телевізійної реклами антипіратства, теледивлення та мультимедіа. У секції присвяченій рекламі крім українських спікерів виступили й європейські експерти ринку. Алан Куттоленк, старший віце-президент і виконавчий директор медіадосліджень в Європі компанії Nielsen, що займається стратегіями розвитку телевізійного та цифрового напрямку в 27 країнах світу, розповів про світові тренди витрат на рекламу. Біата Кількевич, рекламний аналітик в IHS Electronics & Media поділилася європейським досвідом в області ТВ реклами.

Учасники панельної дискусії «Відео в Інтернет» обговорили розвиток ринку легального відеоконтенту в Інтернеті в контексті контент-партнерства «Чисте небо». Також вперше на конференції «Телебачення як Бізнес» пройшла дискусія, присвячена майбутньому телевізійних новин.

Під час конференції учасники дізналися про:

  • Хто такий телеглядач в Україні;
  • Як у наш час заробити $ 150 мільйонів на рік на мультимедійному бізнесі;
  • Хто керує блакитними екранами і які топ-менеджери потрібні будуть завтра;
  • Яка ситуація на світовому ринку телереклами.

На Саміті медіалідерів, модератором якого стала Катерина Котенко, виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету, були представлені чотири найбільші медіагрупи України. У дискусії про перспективи ринку телебачення взяли участь: Єгор Бенкендорф, голова правління телеканалу «Інтер»; Олег Павленко, комерційний директор Inter Media Group; Фьодор Огарков, генеральний директор Медіа-холдингу «Медіа Група Україна»; Валерій Варениця, комерційний директор 1+1 медіа та Олександр Богуцький, директор-президент каналу ICTV.

Про регулювання телевізійного мовлення в контексті розвитку нових конвергентних аудіовізуальних ЗМІ розповів Володимир Манжосов, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Детальна інформація на сайті: tvbusinessconference.com