Прес-центр

«Euromedia» стала партнером конференції «Телебачення як Бізнес»

03-09-2013

Продакшн компанія Euromedia виступає технічним партнером п'ятої щорічної конференції «Телебачення як Бізнес». Конференція відбудеться 12 вересня в рамках міжнародного форуму KIEV MEDIA WEEK 2013. Компанія надає ексклюзивне світлове оформлення та технічне забезпечення локацій і всіх заходів форуму.

Конференція «Телебачення як Бізнес» - це щорічна зустріч телевізійної індустрії. Провідні телевізійні бренди, найкращі медіаспеціалісти і видатні медіаінвестори в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, менеджменті та новітніх медіатехнологіях - це одноденна концентрація медіабізнесу в одному місці. Теми телевізійної реклами, законодавчого регулювання індустрії, стратегічні ініціативи медіагруп і майбутнє телевізійних новин обговорюватимуться в цьому році.

Euromedia надає послуги з технічної реалізації телевізійних та концертних проектів, а також менеджмент артистів в Європі і країнах СНД вже більше 10 років.

Топовими проектами компанії є: комплексна технічна підтримка BUD RoofTop Party на вертолітному майданчику в Києві (2013), технічне забезпечення зйомки й трансляції на каналі Eurosport велогонки Tour d'Azerbaijan (2013), в якій брали участь команди з 25 країн, всеукраїнський концертний тур «Вболівай з найкращими!» напередодні UEFA EURO 2012, технічне забезпечення EURO 2012 Final Party, розробка формату і зйомки музичного шоу «100 кращих пісень» в Казахстані, вокального телешоу «Велика сцена» (2013) в Азербайджані і міжнародного інтелект-шоу «Місія Студент» (2012-2013).

Міжнародний форум KIEV MEDIA WEEK відбудеться з 10 по 13 вересня 2013 року в Києві, Україна, в готелі Radisson Blu. Компанія Euromedia буде представлена на Ukrainian Content Market 2013 (стенд № 204).