Прес-центр

Спеціальним гостем KIEV MEDIA WEEK 2013 буде експерт телеіндустрії світового рівня - Майкл Гріндон, під керівництвом якого Sony Pictures Television International стала багатомільярдною імперією

05-08-2013

Організатори форуму KIEV MEDIA WEEK продовжують розвивати медіаринок нашого регіону і представляють Спеціального гостя KIEV MEDIA WEEK 2013 - експерта телеіндустрії світового рівня Майкла Гріндона, під керівництвом якого SONY PICTURES TELEVISION INTERNATIONAL (SPTI) стала багатомільярдною імперією.

Майкл Гріндон збільшив щорічний дохід Sony Pictures Television International до $ 2 000 000 000!

Завдяки Майклу Гріндону і злагодженій роботі його команди (1200 професіоналів телебачення по всьому світу) сьогодні Sony володіє 122 каналами в 140 країнах з аудиторією в більш ніж 435 000 000 домогосподарств, а виробничі потужності SPTI (9000 годин контенту) працюють на більш ніж 20 ключових територіях світу.

11 вересня 2013 року вперше в Україні та СНД в рамках KIEV MEDIA WEEK відбудеться спеціальна лекція і Q & A сесія гуру світової телеіндустрії, ТОП-менеджера вищої категорії Майкла Гріндона: «Як успішно адаптувати глобальні тренди світової телеіндустрії на території країн СНД».

Протягом 15 років Майкл Гріндон (Michael Grindon) займав пост президента компанії Sony Pictures Television International (SPTI) - підрозділи Sony Pictures Entertainment (SPE), відповідального за телевізійний бізнес за межами США.

Майкл Гріндон керував усіма напрямками SPTI, включаючи дистрибуцію художніх фільмів і ТБ-програм виробництва SPE на міжнародному телевізійному ринку, дистрибуцію мультиплатформового контенту компанії по всьому світу, ТВ-виробництво на територіях інших країн, а також управління міжнародними телевізійними мережами.

До вступу на посаду президента SPTI Майкл Гріндон займав ряд керівних посад у компаніях Columbia Pictures, HBO, Time Life Films і Bechtel Corporation.

На даний момент Майкл Гріндон керує консалтинговою компанією Grindon Media, що спеціалізується на телевиробництві і медіадістрібуції. У числі клієнтів Grindon Media - велика кількість американських і міжнародних компаній, які знаходяться в пошуку нових можливостей у мінливому світі медіабізнесу.

Майкл є членом правління декількох благодійних організацій, одна з яких - Фонд Віджая Амрітрадж (Vijay Amritraj Foundation). Також він є членом комісії експертів Інституту лідерства Кравіс при коледжі Клермон Маккенна (Kravis Leadership Institute at Claremont McKenna College).

Увага! Вхід на лекцію вільний за умови пред'явлення підтвердження реєстрації від організаторів. Попередня реєстрація обов'язкова. Заявки надсилайте, будь ласка, на info@mrm.ua. У заявці на реєстрацію, будь ласка, вкажіть ім'я, прізвище і компанію, яку Ви представляєте (якщо така є). Організатори лекції залишають за собою право відмовити в реєстрації.

Спеціальна лекція Майкла Гріндона «Як успішно адаптувати глобальні тренди світової телеіндустрії на території країн СНД» відбудеться 11 вересня 2013 року в 15:00 в конференц-залі готелю Radisson Blu, вул. Ярославів Вал 22, Київ.

Додаткова інформація про Майкла Гріндона та спеціальної лекції в рамках KIEV MEDIA WEEK на сайті www.kievmediaweek.com, а також за телефоном +380 44 459 4610 або за email info@mrm.ua

Не пропустіть унікальну можливість дізнатися рецепти успіху від гуру світової телеіндустрії, під керівництвом якого компанія SPTI піднялася на якісно новий рівень, а її річний дохід став вимірюватися мільярдами доларів!

Міжнародний форум KIEV MEDIA WEEK відбудеться 10 - 13 вересня 2013 року в Києві, Україна, в готелі Radisson Blu.

Партнери KIEV MEDIA WEEK 2013:

Інформаційний партнер - телеканал «СТБ»

Інформаційний партнер - «5 канал»

Головний радіо партнер - Europa Plus

Офіційний перевізник - Міжнародні авіалінії України (авіакомпанія МАУ)

Головний медіапратнер - «Коментарі»

Англомовний медіапартнер - Kyiv Weekly

Телевізійний медіапартнер - телеканал Business

Діловий телевізійний партнер - «Перший діловий»

Інтернет Партнер - «ФрАза.ua»

Інтернет Партнер - «ЛІГАБізнесІнформ»

Медіапартнер - Variety Russia

Медіапартнер - «Бюлетень кінопрокатників»

Галузевий медіапартнер - «Медіабізнес»

Освітній партнер - CINEMOTION

Партнер конференції «Кінобізнес» - «Компаньйон»

Партнер конференції «Кінобізнес» - CinemaHall