Прес-центр

12 липня Ірина Петровська та Мілана Мінаєва своїми виступами продовжать серію ворк-шопів «Медіа для медіа. Як цим скористатись?»

10-07-2013

В п’ятницю, 12 липня, до Києва приїдуть Ірина Петровська та Мілана Мінаєва щоб своїми виступами продовжити серію ворк-шопів «Медіа для медіа. Як цим скористатись?» в рамках Української Медіа Школи.

Виступи Ірини Петровської та Мілани Мінаєвої стануть логічним продовженням виступів Олега Тверського, Аріни Бородіної, Олени Міронової, Вікторії Борщенко, Ольги Захарової, Фьодора Огаркова та Вероніки Радченко, розкриваючи тему медіабізнесу в сучасному світі.

Ірина Петровська – гуру в написанні аналітики контенту телеканалів. Ірина висвітлювала специфіку контенту на різних російських телеканалах у ряді видань. Сьогодні Ірина – колумніст «Нової газети» і ведуча програми «Людина з телевізора» на радіостанції «Ехо Москви» (Росія). Ірина закінчила телевізійне відділення факультету журналістики МДУ ім. Ломоносова. Телевізійний критик. У різні роки працювала в журналах «Журналіст» та «Вогник», в «Независимой» і «Загальної» газетах, в «Известиях», була головним редактором тижневика «Сім днів». Член Академії Російського телебачення та Академії кінематографічних мистецтв «Ніка». Член Спілки журналістів Росії і московського відділення Союзу письменників. Лауреат премії Спілки журналістів Росії «Золоте перо Росії», премії Президента Росії «За найвищі досягнення у галузі друкованих ЗМІ» (1999 р.), премії уряду РФ в області друкованих ЗМІ (2012 р.)

З українськими журналістами Ірина поділиться секретами своєї майстерності, розповість як цікаво та доступно для читачів аналізувати контент телеканалів.

Мілана Мінаєва – журналіст, продюсер, режисер, в даний час - генеральний продюсер російського телеканалу «ЖИВИ». Мілана закінчила факультет журналістики МДУ. Працювала науковим редактором музею кіно, продюсером APTV (раніше WTN), головним продюсером телебачення Німеччини ZDF в Москві. З 1990 по 1997 року побували у всіх гарячих точках колишнього Союзу. Була головним редактором програми «Чергова частина» (телеканал Росія), головним продюсером програми «Вести» (телеканал Росія). З 2002 і зараз генеральний директор «ЗОД Медіа», незалежний продюсер, з 2006 генеральний продюсер телеканалу «ЖИВИ». Продюсер російсько-японського анімаційного проекту «Чебурашка» з російського боку.

Для слухачів ворк-шопів Мілана підготувала власні секрети знаходження глядачів та розповість про унікальний досвід роботи на телеканалі про здоровий спосіб життя.

 

Участь для журналістів та редакторів ділових ЗМІ безкоштовна.  

Слідкуйте за новинами на сайті УМШ та на сторінці УМШ у Facebook.

Організатори Українська Медіа Школа та Індустріальний Телевізійний Комітет
Спонсор: «Медіа Група Україна»
Інформаційний партнер: Видавництво «Економіка».

З додатковими питаннями звертайтесь  до координатора проекту:
Олена Пушечнікова +38 067 214 39 86 або Olena.Pushechnikova@itk.ua