Прес-центр

«Ukraine D’ Azur Party» - українська вечірка в Каннах

12-08-2008

Київ, 12 серпня 2008 року, у Франції, в м. Канни 14 жовтня 2008 року у рамках MIPCOMу - (Міжнародного ринку фільмів і програм) відбудеться  презентація української телеіндустрії та індустрії кіно- та телевиробництва.

Господарями та «зірками» вечірки стануть провідні телеканали та продакшен студії країни. Свою участь у заході вже підтвердили телеканали-члени ІТК та компанії з кіно- та телевиробництва : FILM.UA Group, Star Media, Ялтинська кіностудія, Аврора продакшен. Телеканали та продакшен компанії презентують свої концепції та досягнення, найпопулярніші проекти та плани на майбутнє.

Гостями Ukraine D’ Azur Party будуть керівники та власники кіно- та телевізійних компаній, керівники медіа та провідних світових компаній-дистриб’юторів кіно- та телепродукту, експерти та фахівці, представники ЗМІ – учасники МІРСОМу з усіх країн світу.

Організатори вечірки – медіа консультаційна компанія «Медиа Ресурси Менеджмент» (МРМ) та Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК).

«Основна мета заходу – презентувати учасникам МІРСОМу - гостям «Ukraine D’ Azur Party» Україну, як зрілий та привабливий ринок телебачення, кіно- та телевізійного виробництва, його можливості та унікальність. Спільна презентація українських телеканалів та продакшен студій в рамках міжнародного ринку МІРСОМ відбудеться вперше.» – зазначила Катерина Котенко, виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету.

«В програмі вечірки заплановані презентації проектів телеканалів і продакшн компаній, виступи зірок українського шоу-бізнесу, лазерне шоу, шоу феєрверків та шоу вогню, пригощання ласощами української кухні - ці та інші сюрпризи від господарів та організаторів вечірки безперечно залишать незабутні враження, а в такому творчому бізнесі як кіно та телебачення емоції, подекуди, мають вирішальне значення.» – прокоментувала Ірина Костюк, директор МРМ.

Детальніше про Організаторів та МІРСОМ

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) – це галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. ІТК об’єднує найбільш рейтингові телеканали країни: Інтер, 1+1, Новий, ICTV, СТБ, Канал «Україна», ТЕТ, НТН, М1,М2, ТОНІС та Мегаспорт. Разом це більше 77,6% національної глядацької уваги (за даними піплметричної панелі GfK-USM станом на лютий 2008 року). Крім того, членами Асоціації є медійні агенції Publicis Groupe Media (раніше DMB&B/Starcom MediaVest Group), Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa та FCB MA. А також великі рекламодавці: українські представництва Coca-Cola, Unilever, Procter&Gamble_та_Gillette_в_Україні. Місія ІТК – сприяти розвитку українського телебачення. Цілі ІТК – захист інтересів членів Асоціації, забезпечення саморегуляції галузі, створення оптимальних умов для професійної діяльності

«Медиа Ресурсы Менеджмент» («МРМ») – це консалтингова компанія, яка надає комплексні послуги в області медіа та інтертейнмента. Компанія консультує і забезпечує практичну підтримку проектів в наступних областях: телебачення, теле- і кіновиробництво, масс - медіа, нові медіа (digital, mobile, IPTV, інше), дистриб’юція, реклама, закупки контенту, інвестування і інше. Основний принцип роботи МРМ - індивідуальний та гнучкий підхід до реалізації поставлених задач. Компанія «МРМ» має партнерів по всьому світу, зв’язки з ключовими гравцями українського та міжнародного ринку. Більш детально можна дізнатись на офіційному сайті МРМ - www.mrm.com.ua.

MIPCOM - це Міжнародний ринок фільмів і программ для эфірного, кабельного та супутникового телебачення і відео, котрий щорічно проходить у Каннах. Своєрідний Каннський кінофестиваль, тільки для телевізійної галузі. Щороку його відвідує 10 000 ДЕЛЕГАТІВ і 3 522 компаній з більш ніж 95 країн світу.Більш детально можна дізнатись на офіційному сайті MIPCOM - www.mipcom.com.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, до PR директора ІТК Тетяни Шклярук

e-mail: pr@itk.org.ua, тел. 8 (044) 289 26 25,  або 528 16 68; моб.тел. 8 067 447 33 27