Прес-центр

Лише 29 рекламних агенцій офіційно отримують дані досліджень телевізійної панелі GfK

26-03-2008

Київ, 26 березня, 2008 рік, Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) звертається до сейлз-хаузів з інформацією про офіційних користувачів телевізійної панелі та пропозицією щодо цивілізованої правової і етичної поведінки та такої співпраці, яка передбачає оплату за надані якісні послуги.

Нагадаємо, що GfK Ukraine здійснює постійні дослідження телевізійної аудит орії (телевізійна-панель) на замовлення Індустріального Телевізійного Комітету з 2002 року. У 2006 році ІТК провів відкриті пропозиції на вимірювання телеаудиторії протягом періоду 2008-2012 років, за результатами яких було вирішено продовжити співпрацю з GfK Ukraine.

На сьогодні, є лише 29 рекламних агенцій, які офіційно придбали дані телевізійних досліджень. Список цих рекламних агенцій наведено нижче.

Ольга Росманова, директор медіа відділу GfK Ukraine, прокоментувала ситуацію, що склалася: «Рекламні агенцій, які нелегально використовують дані телевізійної панелі, не можуть гарантувати своїм клієнтам точність та достовірність інформації, що ставить під сумнів прозорість відносин таких агенцій з рекламодавцями. Зараз все більше рекламодавців стають зацікавленими в чесних партнерських відносинах з агенціями, які є ліцензійними користувачами даних телевіхійної панелі GfK Ukraine, оскільки вони розуміють, що лише в цьому випадку вони зможуть гарантовано отримувати якісні дані. Все частіше ми відповідаємо на запити від компаній щодо того, чи легально їхні рекламні агенції використовують у своїй роботі дані телевізійної панелі. Ми підтримуємо цю практику і з цього року всі агенції отримують відповідний сертифікат GfK Ukraine, який засвідчує, що вони є ліцензійними користувачами нашого продукту».