Прес-центр

ІТК приймає Європейський півфінал Міжнародної телевізійної премії International Emmy® Awards 2008

20-03-2008

Київ, 20 березня, 2008, за ініціативи ІТК в Україні вперше пройде європейський півфінал Міжнародної телевізійної премії International Emmy® Awards 2008. Подія відбудеться з 28 червня по 1 липня 2008 року в Києві.

Міжнародні члени журі будуть оцінювати подані роботи за 2-ма номінаціями: “не сценарні розважальні програми(напр.: реаліті-шоу, ігрове шоу, ток-шоу, церемонії нагородження)” та “комедії”.

Група експертного журі, яка обирається спільно з Міжнародною Академією телевізійних мистецтв та наук, включає як українських, так і міжнародних представників кіно та телеіндустрії, кіновиробників та представників медіа.

Журі визначить роботи, які будуть висунуті на фінальний тур голосування у вересні.

В якості приймаючої сторони ІТК долучається до провідних міжнародних компаній та організацій, які спільно з Міжнародною Академією телевізійних мистецтв та наук визначають кращі роботи в галузі телебачення за межами Сполучених Штатів.

Приймаюча сторона є членом Міжнародної академії. Всі кроки та заходи з оцінювання робіт проводяться у чіткій відповідності з суддівськими процедурами Міжнародної премії International Emmy® Awards. Повний список країн та організацій, що проводять регіональні оцінювання робіт в 2008 році будуть доступні на веб сайті: www.iemmys.tv.

Фіналісти міжнародної премії International Emmy® Awards 2008 будуть оголошені 13-го жовтня під час прес-конференції на MIPCOM в Каннах, у Франції.

Переможці будуть оголошені та нагородженні під час 36-ої Гала церемонії вручення нагород International Emmy® Awards в Нью Йорку, 24 листопада 2008 року.

«Набуття такого досвіду, як проведення півфіналу Emmy® Awards 2008, важливо для ІТК, як телевізійної галузевої асоціації, метою якої є розвиток індустрії. Ми створимо усі умови для комфортної роботи членів міжнародного журі та організуємо візит в Україну так, щоб гості забрали з собою незабутні спогади та відчули справжню українську гостинність.” – прокоментувала Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.