Прес-центр

Форум KIEV MEDIA WEEK став лідером рейтингу значущих «Галузевих заходів» осені в кіно-і телеіндустрії

17-12-2012

Міжнародний форум KIEV MEIDA WEEK зайняв друге місце в рейтингу кіно і телеіндустрії, який проводиться Асоціацією продюсерів кіно і телебачення Росії. Асоціація оприлюднила рейтинг складений за підсумками осені, в якому оцінила ступінь всіх заходів з вересня по листопад 2012 за шкалою -10 до +10 балів.

Трьома лідерами значущих «Галузевих заходів» стали Red Square Screenings, форум KIEV MEDIA WEEK і Санкт-петербурзький міжнародний кінофестиваль. У загальній складності в секції фігурує сім заходів, кожне з яких оцінено зі знаком плюс.

«Ми пишаємося, що форум KIEV MEDIA WEEK отримує визнання на міжнародному медіапросторі. Це велика честь, що наша компанія може внести практичний внесок у процес становлення Києва як ще однією важливою координатою на міжнародному медіаатласі», – коментує Вікторія Ярмощук, директор «Медіа Ресурси Менеджмент».

KIEV MEDIA WEEK – щорічний масштабний захід в сфері телебачення, кіно та інших медіа, який поєднує в собі 5 галузевих заходів: Міжнародну конференцію та скринінг ТБ-форматів «Формат Шоу»; Міжнародний ринок аудіовізуального контенту Ukrainian Content Market; Міжнародний форум «Цифрове мовлення»; Міжнародну конференцію «Телебачення як Бізнес»; Міжнародну конференцію «Кінобізнес».

KIEV MEDIA WEEK 2013 відбудеться 10-13 вересня в Києві.

Асоціація продюсерів кіно і телебачення Росії почала свою діяльність в 2009 році і представляє інтереси незалежних продюсерських компаній, в даний момент, об’єднуючи 23 компанії. Серед них – «АМЕДІА», Comedy Club Production, «Централ Партнершип», «Дирекція кіно», «Нон-стоп продакшн», Art Pictures Studio, «Всесвітні російські студії», СТВ, «ПРОФІТ» та ін.

www.kievmediaweek.com