Прес-центр

10 вагомих причин, чому потрібно святкувати Всесвітній день телебачення

21-11-2012
  • Досягнення масової аудиторії

Звертаючись до людських сердець, телебачення є дуже популярним засобом передачі інформації і провідним джерелом новин, культури, спорту і розваг.

  • ЗМІ, якому довіряють і який є наріжним каменем демократії

Кожного разу, коли відбувається щось важливе, телебачення забезпечує надійну, неупереджену і достовірну інформацію. Співробітники ТВ індустрії, професійні журналісти і коментатори повідомляють про мир, безпеку, економічні і соціальні події. Завдяки редакційній незалежності телебачення сприяє соціальній інтеграції та допомагає створити інформаційне суспільство.

  • Глобальне сприяння освіті

Телебачення є фантастичним освітнім інструментом, який поширює серед телеглядачів знання щодо різних культур і заохочує до толерантності й розуміння глобальних міжнародних проблем. Завдяки якісному контенту, який поєднує нові відкриття, стиль життя, кулінарні шоу та дитячі програми, телебачення пробуджує наукову і культурну цікавість.

  • Залучення аудиторії до добрих справ

Завдяки величезному охопленню аудиторії та емоційній силі, ТВ дозволяє ефективно заклики людей до дій під час гуманітарних криз, стихійних лих і надзвичайних ситуацій. Воно звертається до суспільства через програми та інформаційні щодо  навколишнього середовища, здорового харчування, фізичної активності, відповідальної сексуальної поведінки та споживання алкоголю і багато іншого.

  • Прямі трансляції спортивних подій для мільйонів прихильників по всьому світу

Телебачення створює відчуття єдності, сприяє значенню спорту та етики і надихає людей слідувати здорового способу життя.

  • Впровадження інновацій

Нові платформи і пристрої, завдяки яким телебачення полегшує та спрощує доступ до новин, культури, знань і професійного контенту. Як рушій мультимедійного світу у майбутньому, телебачення постійно оновлюється, адаптуючись до потреб суспільства і їх звичок та опереджаючи їх.

  • Висока якість і ексклюзивний контент

Мовники беруть на себе фінансовий ризик і більшу частину своїх доходів реінвестують в професійний аудіовізуальний контент. Вони є експертами в області створення, розповсюдження та маркетингу аудіовізуального контенту.

  • Впровадження найефективніших рекламних рішень

Телебачення регулюється відповідально, якісно вимірюється, і консолідує більшість телевізійного контенту по всьому світу.

  • Створення робочих місць

Творча та медіа індустрії об’єднують мільйони кваліфікованих робітників в Європі. (920 000 людей працювали у індустрії реклами в середньому в період між 1999 і 2007 роками. 1,5 млн людей працювали у творчому і аудіовізуальному секторі – телебаченні та радіо в середньому з 1999 по 2007 роки. – Джерело: Європейська доповідь про конкурентоспроможність 2010).

  • Оновлення себе заради майбутнього

Сьогодні споживачі мають більше можливостей насолоджуватися телевізійним контентом, ніж будь-коли раніше. Глядачі можуть спостерігати за кількома екранами і взаємодіяти з цікавими спільнотам і соціальними платформами. Досвід у соціальному телебаченні довершує ексклюзивний онлайн-контент, попередній показ уривків нових програм до їх виходу у ефір, інтерв'ю з творчою групою, сюжети про те, як створювався контент, закулісні фотографії та багато іншого.

 

Джерело: сайт Всесвітнього дня телебачення, ініційований Європейською групою телереклами (egta) та Асоціацією комерційного телебачення в Європі (ACT)