Прес-центр

ІТК проведе міжнародний аудит панелі системи телевізійних досліджень GfK Україна

19-06-2008

Київ, 19 червня 2008 року

З 18 червня по 5 липня цього року на замовлення Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) французька компанія CESP проведе міжнародний аудит діючої панелі системи телевізійних досліджень.

Нагадаємо ІТК оголосив про проведення аудиту телевізійної панелі в квітні цього року.

Протягом квітня і травня 2008 року ІТК провів тендер серед міжнародних організацій з досліджень телевізійної панелі, за результатами якого перемогла міжнародна компанія CESP (Centre d 'Etude des Supports de Publicitе) – Центр вивчення та підтримки медіа.

Аудит пройде в 2 етапи. в Києві аудитори CESP компанії зустрінуться з менеджерами компанії GfK Україна з метою збору повної робочої документації та підготовки 2-го етапу аудиту. 2-й етап полягає у фактичному відвідуванні респондентів телевізійної панелі у містах та містечках України – в населених пунктах з населенням менше 50 тис. мешканців.

Всі етапи панельного дослідження: методологію, дизайн вибірки, основа вибірки, установчі дослідження, опитувальники, польовий збір даних, процедуру рекрутингу груп аналістів, відвідування домогосподарств – учасників панелі, тестування піплметрів, менеджмент та підтримка панелі, рівень відповідей, чистка даних, процедури зважування, правила розрахунків показників, обробка та звітування даних.

Метою аудиту є підтвердження відповідності діючої панелі системи телевізійних досліджень GfK Україна найсучаснішим міжнародним нормам та стандартам, вимогам надійності та валідності даних.