Прес-центр

Європейський півфінал суддівства International Emmy® Awards 2008, який приймав ІТК завершив свою роботу

03-06-2008

Київ, 3 липня 2008, вперше в Україні пройшов Європейський півфінал суддівства International Emmy® Awards 2008, який приймав Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК), - протягом 2-х днів 29 та 30 червня в готелі Radisson SAS 13 членів журі працювали над оцінкою європейських програм за двома категоріями: « не сценарні розважальні програми» та «ком едії».

До складу журі входило: 7 міжнародних та 6 українських членів журі – топ-менеджерів та власників телевізійних компаній та телевізійних продакшен студій та медіа, які мають не менше 5 років досвіду в теле- та медіа-індустрії.

Нижче наведено список членів Міжнародного журі, які працювали в Україні:

1. Барбара Калічинська - Президент «Б.K. Медіа Консалтинг», Польща

2. Дар’я Фіалко – Програмний директор та директор із закупок телеканалу «Студія 1+1», Україна

3. Джордж Леклер - Виконавчий директор «Леклер Глобал Медіа Едвайзерз Інк.», США

4. Ігор Сторчак - Виконавчий директор «Фільм.UA дистрибушн», Україна

5. Ірина Костюк - Виконавчий директор «Медіа Ресурси Менеджмент», Україна

6. Ірина Лисенко - Голова правління телеканалу «Новий канал», Україна

7. Ірина Черняк – Менеджер з закупок телеканал «ТЕТ», Україна

8. Мілан Крумл – Аналітик з телевізійного програмування та маркетингу «TV Nova», Чехія

9. Олександр Вахтангов - Власник та директор студії «Сандро Вахтангов продакшен”, Грузія

10. Олексій Гончаренко - Директор «Стар медіа», Україна

11. П’єр-Енрі Дело - Генеральний делегат Міжнародного фестивалю аудіовізуальних програм, Франція

12. Філіп Жако - Голова копродакшену «Європейської спілки мовлення» - EBU, Швейцарія

13. Хуан Карлос Лопес Віламеріал - Генеральний директор «3KOMA SA», Іспанія

30-го червня 2008 року завершення роботи членів журі було відзначено традиційною Гала Вечерею, яка відбулася на пароплаві «Богдан Хмельницький» під час прогулянки Дніпром. Гала Вечеря була організована з метою представити членів журі, багато з яких є Членами Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук. На Гала Вечерю були запрошені члени Міжнародного журі, Директор з суддівства Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук Сенді Кларк, представники державних та регуляторних органів України, топ менеджери телеканалів – учасників ІТК та керівники продакшен студій, ЗМІ та партнери індустріального телевізійного комітету.

Результати суддівства будуть підраховані компанією Ernst & Young в м. Нью-Йорку та їх оголошення очікується з 11 липня 2008 року. Міжнародна академія збирає результати півфіналів, які проходитимуть в інших країнах світу аж до кінця серпня 2008 року. Список регіональних півфіналів буде доступний на офіційному сайті Міжнародної Академії: www.iemmys.tv.

Номінанти 2008-го року International Emmy® Award будуть оголошені 13 жовтня 2008 року на прес-конференції MIPCOMу, в Каннах у Франції.

Переможці будуть представлені та нагороджені премією Emmy на 36-й церемонії International Emmy® Awards Gala в м. Нью-йорку, 24 листопада 2008 року.

“Це велика честь, так само як відповідальність вперше приймати в Україні таку авторитетну та всесвітньо відому телевізійну організацію. Як приймаюча сторона, ми сподіваємось, що перебування в Україні та робота команди міжнародного журі була приємною, а українська телеіндустрії зробила ще один крок вперед, щоб бути активним членом великої всесвітньої телевізійної родини.” – зазначила Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.

Фоторепортаж про Гала Вечерю ви можете знайти: тут