Прес-центр

13 вересня в Київ приїде представник Європейської Комісії Крістіан Хосп'є (Christian Hocepied)

23-05-2012

13 вересня 2012 року в Київ на конференцію «Телебачення як Бізнес», яка пройде в рамках KIEV MEDIA WEEK, приїде головний експерт Антимонопольної Медіагрупи Європейської Комісії (Бельгія) Крістіан Хосп'є.

На конференції Крістіан Хосп'є поділиться досвідом Європейського Союзу щодо конкурентної моделі для цифрового телебачення з найкращими українськими медіаспеціалістами.

«Підхід до регулювання в Європейському Союзі націлений на вирішення конкуренції між платформами, наприклад, допомога держави в забезпеченні декодерами/DVBT з метою надання переваги цифрових технологій над іншими, наприклад, кабельними або супутниковими, і всередині платформ» - розповідає про свій виступ Крістіан Хосп'є.

Дата і місце: Четвер, 13 вересня 2012, готель Radisson BLU, м. Київ.
Організатор: Індустріальний Телевізійний Комітет.

З додатковими питаннями, звертайтесь, будь ласка, до координатора проекту Ярослави Антипиної тел.:  044 353 13 98.

Реєстрація на конференцію відкрита. Поспішайте отримати знижки при реєстрації до 1 червня.

 

 

Детальніше про Крістіана Хосп'є (Christian Hocepied):

Крістіан Хосп'є приєднався до Європейської Комісії в 1985 році. Займався державною допомогою, державними зобов'язаннями, лібералізацією і застосуванням антимонопольних правил Європейського Союзу, був у складі інспекційних груп Комісії, які працювали безпосередньо на території компаній.

Одним з його головних досягнень є розробка Директиви лібералізації європейських телекомунікацій, яка визначала схему лібералізації комунікацій Європейського Союзу в 90-х рр. У 1990-х рр. Крістіан був також відповідальним за проект рішень, які забезпечили введення конкуренції між системами GSM в Європі.

З 2006 року він зосередився на розробці нормативних норм, необхідних для того, щоб забезпечити впровадження широкосмугового інтернету в країнах Європейського Союзу. У вересні 2010 року вони лягли в основу рекомендацій Європейської Комісії по регульованому доступу нового покоління.

Крістіан Хосп'є має ступінь магістра в галузі права Університету Гента (1980 р.), MBA Vlerick School voor Management (1981 р.) і ступінь в галузі науки (HEC-St Louis Brussels - 1986 р.)