Прес-центр

Запрошуемо Вас відвідати ярмарок вакансій «МедіаКар'єра»

06-10-2008

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВІДВІДАТИ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «МЕДІАКАР’ЄРА»

в рамках щорічної

ВИСТАВКИ КОМПАНІЙ-РОБОТОДАВЦІВ «ДЕНЬ КАР'ЄРИ»

яка відбудеться 7 жовтня 2008 року, з 10:00 до 17:00, у Київському Палаці Спорту

ВХІД ВІЛЬНИЙ

«День Кар’єри» - це виставка компаній - роботодавців, яка покликана створити найкращі умови для спілкування провідних роботодавців та студентів і молодих спеціалістів в режимі реального часу. Щороку «День Кар’єри» збирає студентів усіх провідних ВУЗів Києва, дає змогу компаніям-учасницям різних сфер діяльності презентувати себе, представити наявні вакансії студентам та молодим спеціалістам, у короткий термін провести цільовий набір співробітників і сформувати перспективний кадровий резерв.
Виставка «День Кар’єри» є рекрутинговою подією сезону та здобула прихильність не лише відвідувачів-студентів та випускників найбільших навчальних закладів більше ніж 15 міст України, а й провідних роботодавців – більше 80 українських ті міжнародних компаній.

Виставка компаній-роботодавців медіа сфери «МедіаКар’єра», організаторами якої є Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) та електронне видання «Медіа Бізнес» проходить вдруге в рамках виставки компаній роботодавців «День Кар’єри».
Метою «МедіаКар’єри» є створення офіційного майданчику для безпосереднього діалогу між медійними роботодавцями та потенційними кандидатами. Компанії, представники усіх сегментів медіа галузі: PR та рекламні агенції, медіа агенції, продакшн студії, радіостанції, видавництва, телеканали, дослідницькі та маркетингові компанії стали учасниками осінньої «МедіаКар’єри».

Місце та час проведення: Виставковий центр «Палац Спорту», за адресою: пл. Спортивна, 1. Станція метро «Палац Спорту»,  7 жовтня 2008 року.

Для роботи ЗМІ під час виставки буде організовано прес-куток. З питань акредитації ЗМІ прохання звертатися до Тетяни Шклярук або за телефоном: (044) 289 26 25.