Прес-центр

FILM.UA став фіналістом Міжнародного телевізійного фестивалю Banff

10-04-2012

Художній серіал «Балада про Бомбера» спільного виробництва FILM.UA та кінокомпанії Шпіль ввійшов до списку фіналістів Міжнародного телевізійного фестивалю Banff в категорії «Міні-серіал» (Mini-Series).

Banff World Media Festival - це щорічний форум, який дає потужні можливості для розвитку бізнесу та творчості на телебаченні та у нових медіа. В номінаціях представлені різні жанри, включаючи дитячі і молодіжні програми, документальні фільми, драми, інтерактивні програми тощо. Премією нагороджуються найкращі програми, компанії і особистості, що роблять вагомий внесок в розвиток світової телевізійної індустрії.

В серіалі «Балада про Бомбера» йдеться про події, що розгортаються під час Великої Вітчизняної війни, де на окупованій німцями території розбивається радянський літак, який летів на завдання. Дивом вдається вижити льотчику Гривцову і його коханій — радистці Каті. Уцілів і катапультувався штурман екіпажу — Лінько. Кожному з них тепер треба знайти свій шлях, щоб виконати бойове завдання і просто вижити. Ситуація ускладнюється ще й тим, що перед вильотом на аеродромі відбулась диверсія. І чесний Гривцов, захищаючи друзів, потрапляє під підозру майора НКВС. Тепер замість вручення нагороди — зірки за сотий виліт — льотчика звинувачують у зраді.

У 2011 році продюсери серіалу «Балада про Бомбера» Уханов М.В., Мірський В.В. та Асадчий М.В. отримали статуетку Національної телевізійної премії України «Телетріумф» в номінації «Продюсер телевізійного фільму/серіалу». Тоді ж серіал «Балада про Бомбера» став одним з претендентів на перемогу в номінації «Телевізійний художній серіал».

Переможців фестивалю Banff буде названо на церемонії нагородження 10-13 червня 2012 року на Banff World Media Festival у Fairmont Banff Springs Hotel, Canadian Rockies.

Ми бажаємо FILM.UA перемоги і будемо вболівати за вітчизняний продукт.