Прес-центр

Кількість компаній-роботодавців, учасників виставки «День Кар’єри» зростає

26-09-2008

Київ, 26 вересня 2008 року, 7 жовтня 2008 року у київському Палаці Спорту пройде третя виставка компаній – роботодавців «День Кар’єри».

Нагадаємо, що «День Кар’єри» - це виставка компаній - роботодавців, яка покликана створити найкращі умови для спілкування провідних роботодавців та студентів і молодих спеціалістів та дає змогу компаніям-учасницям різних сфер діяльності презентувати себе, представити наявні вакансії студентам та молодим спеціалістам, у короткий термін провести цільовий набір співробітників і сформувати перспективний кадровий резерв.

В рамках «День Кар’єри» пройде друга виставка компаній-роботодавців медіа сфери «Медіа Кар’єра». Традиційно учасниками «Медіа Кар’єри» є провідні компанії - представники усіх сегментів медіа галузі. Метою «Медіа Кар’єри» є створення середовища для безпосереднього діалогу між медійними роботодавцями та потенційними кандидатами.

Свою участь у «День Кар’єри» вже підтвердила низка компаній – представників різних сфер діяльності: ТиДиСи, Procter&Gamble, JT International, Ernst&Young, Ancor, «Мобилочка», «Европродукт», ПУМБ, СК Провідна, СК ПЗУ, Билайн, Mars, Вентеляционные системы, Квадрокс, Adidas, ING bank, Прокредитбанк, life:), EBS, Udec, Бизнес-мистер, Colgate-Palmolive, Radisson, Арт-мастер, Порта УАН, Winner Automotive, Philips, Metro Cash&Carry, Симкорп, Райффайзен Банк Аваль,PricewaterhouseCoopers, Aerosvit,Unitrade, Квазар Микро, British American Tobacco, Простофинанс, Интертоп, KPMG, Олимп, Deloitte, Банк Надра,

ManPower, Metinvest.

В «Медіа кар’єрі» наразі підтвердили участь провідні телеканали Інтер, ICTV та агентства групи Publicis Groupe.

«До «Медіа кар’єри» ми доєдналися у цьому році вперше і для нас участь у виставці вакансій є важливою подією, адже це можливість зустріти молодих та перспективних сьогоднішніх та майбутніх працівників наших агенцій. Іншим важливим приводом для участі в таких подіях є, на мою думку, необхідність на українському ринку, в той час коли брак професійних кадрів в нашій сфері очевидний,  формувати молоді кадри вже сьогодні, коли вони ще навчаються та націлювати їх на той командний та креативний дух, який ми вимагаємо від своїх працівників.» - зазначив Олег Попенко, генеральний директор Publicis Groupe Ukraine.

Спонсор виставки компаній-роботодавців "День Кар'єри 2008 осінь" – компанія Philips.
Місце та час проведення:
Виставковий центр «Палац Спорту», за адресою: пл. Спортивна, 1. Станція метро «Палац Спорту»,  7 жовтня 2008 року.

З питань участі у «День кар’єри» прохання звертатися до Катерини Бєлової, спеціаліста по роботі з клієнтами за адресою: k.belova@denkariery.com або за телефоном: (044) 466 69 58

З питань участі у «Медіа кар’єрі» прохання звертатися до Ірини Чеботаєвої за адресою: chebotaeva@itk.org.ua або за телефоном: (044) 289 26 25

Для роботи ЗМІ під час виставки буде організовано прес-куток. З питань акредитації ЗМІ прохання звертатися до Тетяни Шклярук за адресою pr@itk.org.ua або за телефоном: (044) 289 26 25.

Для відвідувачів та ЗМІ вхід вільний.

Коротко про «День кар’єри» та «Медіа Кар’єру»

«День Кар’єри» - це виставка компаній-роботодавців. Щороку «День Кар’єри» збирає студентів усіх провідних ВУЗів Києва, дає змогу компаніям-учасницям різних сфер діяльності презентувати себе, представити наявні вакансії студентам та молодим спеціалістам, у короткий термін провести цільовий набір співробітників і сформувати перспективний кадровий резерв та створити найкращі умови для спілкування провідних роботодавців та студентів і молодих спеціалістів в режимі реального часу.

Організатор виставки «День Кар’єри» - компанія GRS Україна, лідер на ринку з послуг пошуку та підбору персоналу на початкові позиції. Серед інших проектів компанії – сервіс career.ua - перший всеукраїнський портал з розвитку кар'єри та пошуку роботи для студентів і молодих спеціалістів.

«Медіа Кар’єра». В рамках «День Кар’єри» пройде друга виставка компаній-роботодавців медіа сфери «Медіа Кар’єра», організаторами якої є Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) та електронне видання «Медіа Бізнес». До участі в «Медіа Кар’єрі» запрошені компанії представники усіх сегментів медіа галузі: PR та рекламні агенції, медіа агенції, продакшн студії, радіостанції, видавництва, телеканали, дослідницькі та маркетингові компанії. Метою «Медіа Кар’єри» є створення офіційного майданчику для безпосереднього діалогу між медійними роботодавцями та потенційними кандидатами.