Прес-центр

Виставка компаній – роботодавців «День Кар’єри» відбудеться 7 жовтня 2008 року

18-09-2008

Київ, 18 вересня 2008 року,

7 жовтня 2008 року у київському Палаці Спорту пройде третя виставка компаній – роботодавців «День Кар’єри».

«День Кар’єри» - це виставка компаній - роботодавців, яка покликана створити найкращі умови для спілкування провідних роботодавців та студентів і молодих спеціалістів в режимі реального часу. Щороку «День Кар’єри» збирає студентів усіх провідних ВУЗів Києва, дає змогу компаніям-учасницям різних сфер діяльності презентувати себе, представити наявні вакансії студентам та молодим спеціалістам, у короткий термін провести цільовий набір співробітників і сформувати перспективний кадровий резерв.

Виставка «День Кар’єри» стала рекрутинговою подією сезону та здобула прихильність не лише відвідувачів - студентів та випускників найбільших навчальних закладів більше ніж 15 міст України, а й провідних роботодавців – більше 80 українських ті міжнародних компаній.

«При організації такого заходу ми не лише намагаємося створити максимально комфортні умови для спілкування студентів та випускників з потенційними роботодавцями, а й дати майбутнім спеціалістам якомога більше інформації, яка стане в нагоді при працевлаштування та розбудові кар’єри в майбутньому», - говорить Максим Немеш, генеральний директор компанії GRS Україна.

В рамках «День Кар’єри» пройде друга виставка компаній-роботодавців медіа сфери «МедіаКар’єра», організаторами якої є Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) та електронне видання «Медіа Бізнес». До участі в «МедіаКар’єрі» запрошені компанії представники усіх сегментів медіа галузі: PR та рекламні агенції, медіа агенції, продакшн студії, радіостанції, видавництва, телеканали, дослідницькі та маркетингові компанії. Метою «МедіаКар’єри», за словами координатора проекту Ірини Чеботаєвої, є створення офіційного майданчику для безпосереднього діалогу між медійними роботодавцями та потенційними кандидатами.

Впродовж роботи виставки будуть працювати консультанти, фахівці з трудового права та професійної орієнтації і перепідготовки кадрів.

Організатор виставки «День Кар’єри» - компанія GRS Україна, лідер на ринку з послуг пошуку та підбору персоналу на початкові позиції. Серед інших проектів компанії – сервіс career.ua - перший всеукраїнський портал з розвитку кар'єри та пошуку роботи для студентів і молодих спеціалістів.

Місце та час проведення: Виставковий центр «Палац Спорту»

Адреса: пл. Спортивна, 1. Станція метро «Палац Спорту»

Дата: 7 жовтня 2008 року

З питань участі у «День кар’єри» прохання звертатися до Катерини Бєлової, спеціаліста по роботі з клієнтами  або за телефоном: (044) 466 69 58

З питань участі у «МедіаКар’єрі» прохання звертатися до Ірини Чеботаєвої або за телефоном: (044) 289 26 25

Для роботи ЗМІ під час виставки буде організовано прес-куток. З питань акредитації ЗМІ прохання звертатися до Тетяни Шклярук або за телефоном: (044) 289 26 25.

Для відвідувачів та ЗМІ вхід вільний.