Прес-центр

Консультант з питань медіа та комунікацій компанії «Делойт» візьме участь у ІІ Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні»

16-09-2008

Київ, 16 вересня 2008 року, консультант компанії «Делойт Технолоджіз» з питань медіа та комунікацій Олександр Шелковніков візьме участь у ІІ Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні», який відбудеться 19 вересня в Києві у конференц-залі готелю «Radisson SAS».

Олександр Шелковніков, консультант з питань технологій, медіа та телекомунікацій(ТМТ), має консультаційну практику в Лондоні.
Приєдна вся до «Делойт» після закінчення Вестмінстерського університету з докторським ступенем в галузі безпровідних комунікацій.
Олександр Шелковніков спеціалізувався на роботі з клієнтами в галузі медіа та телекомунікацій, фокусуючись на аналізі ринку та конкурентів, їх оцінці, вивченні питань впровадження новітніх технологій в галузі телекомунікаційних та медіа. Він також займався такими проектами як матеріальна (грошова) оцінка ефективності телеканалу BBC та оцінка матеріальної ефективності каналу для фонду BBC Trust; огляд можливостей Нових Медіа та їх ефективності для лондонського Організаційного комітету Олімпійських та Параолімпійських ігор (Лондон 2012); аналіз потенційного виходу на ринок, можливостей та розвитку спеціальної моделі формування цін в медіа для запуску VoD(Video on demand – відео по запиту) рішення для потужної англійської медіа компанії; запуск компанії iPlayer сервісу  VoD для BBC.
Олександр також залучений до розвитку програми лідерства компанії «Делойт» в галузі технологій, медіа та телекомунікацій.

Олександр Шелковніков виступить із доповіддю на тему «Телевізійні послуги: розширення вибору в цифровому сегменті» в секції «Цифрове телебачення та споживачі».

Деталыніше про Форум. II Міжнародний форум “Цифрове мовлення в Україні" проводиться щороку. Впродовж дня учасники Форуму матимуть змогу долучитися до обговорення питань впровадження цифрового телебачення, в рамках чотирьох секцій:

Місце та час проведення Форуму: конференц-зала готелю «Radisson SAS», вул. Ярославів вал, 22 початок реєстрації о 9:00.

Реєстрація на Форум проводиться на сайті www.dtvforum.ua

Реєстрація 3MI для участі у Форумі є обов’язковою. 3 питань реєстрації просимо звертатись до керівника Прес-центру Форуму Наталі Тютюненко електронною поштою, або за телефоном + 380 67 407 09 42, або до Тетяни Шклярук електронною поштою, або за телефоном: +380 67 447 33 27.