Прес-центр

Телеканал ТОНІС приєднався до Індустріального Телевізійного Комітету

06-03-2007

6 березня 2007 р. на Загальних Зборах Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) телеканал ТОНІС отримав членство у цій Асоціації. Таким чином, ТОНІС приєднався до місії ІТК – разом сприяти розвитку українського телебачення.

Катерина Котенко, виконавчий директор Асоціації ІТК: «Відсьогодні до складу ІТК входить вже десять всеукраїнських телеканалів. Гадаю, це свідчить, що Комітет є дійсно впливовим і перспективним професійним об’єднанням в телевізійній галузі. Ми давно прагнули бачити телеканал ТОНІС у своїх лавах, і дуже приємно, що з приходом на канал нового менеджменту це здійснилось. ТОНІС – загальнонаціональний канал і, гадаю, зі вступом до Індустріального Телевізійного Комітету канал отримав можливість розвивати і просувати вперед українське телебачення на всіх рівнях влади і бізнесу».

Микола Княжицький, Голова Правління ВАТ «Телеканал «ТОНІС»: «ТОНІС позитивно оцінює роботу ІТК протягом останніх років. Це хороший приклад того, як індустрія у важливій для суспільства галузі мас-медіа може об’єднуватися і представляти спільні інтереси перед різноманітними державними органами, у стосунках з громадськими організаціями, з регулюючими органами. Це хороший приклад саморегуляції в ЗМІ. І для нас є честю стати членом цієї Асоціації».

Індустріальний Телевізійний Комітет – це галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. Заснована 27 серпня 2002 року.

До ІТК входять телеканали ІНТЕР, 1+1, ICTV, СТБ, Новий, М1, ТЕТ, телеканал «Україна», НТН і, віднедавна, ТОНІС, рекламні агентства Publicis Groupe Media (в минулому DMD&B/Starcom MediaVest Group), Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa і FCB MA, а також великі рекламодавці – представництва компаній Coca-Cola, Unilever і Procter&Gamble в Україні.

ТОНІС заснований у 1989 році, і є найстарішим комерційним телеканалом українського медіапростору, відомий своєю орієнтацією на інформаційно-пізнавальний продукт.

Телеканал ТОНІС входить до складу медіа-холдингу «Медіа Дім». З лютого 2007 року телеканал очолює Микола Княжицький. У найближчих планах – інформаційне та брендове оновлення телеканалу.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до

Юлії Гончар, 8 (067) 924 69 68, press@tonis.ua,

прес-служба телеканалу ТОНІС

 

Ольги Ваганової, 8 (067) 502 99 41, vaganova@kwendi.net,

прес-служба Індустріального Телевізійного Комітету