Про ІТК

Партнери

photo

Незалежна асоціація телерадіомовників

Організація діє з метою задоволення та захисту законних творчих, національно-культурних, соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів.

http://www.nam.org.ua/
photo

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) є добровільною, недержавною неприбутковою організацією — асоціацією видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регуляцій, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

http://www.uapp.org/
photo

Асоціація операторів зовнішньої Реклами України

Асоціація операторів зовнішньої Реклами України є Всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує компанії, які працюють на ринку зовнішньої реклами. Пріоритетними завданнями на сьогоднішній день для учасників Асоціації є: встановлення цивілізованих і прозорих правил роботи на ринку зовнішньої реклами, оптимізація спілкування між бізнесом, суспільством і державними органами, сприяння поліпшенню іміджу зовнішньої реклами.

http://www.outdoor.org.ua/
photo

Асоціація Правників України

Асоціація правників України об'єднує правників для сприяння втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудові правової держави, сприяння розвитку правосвідомості суб'єктів права та розвитку юридичної професії, задоволення та захисту професійних та інших спільних інтересів правників, а також сприяння їх неформальному спілкуванню.

http://www.uba.ua/
photo

Національний фестиваль соціальної реклами

Національний фестиваль соціальної реклами з моменту  заснування став головною подією у сфері соціальної реклами в Україні. Його ціль — привернути увагу до соціальної реклами, як до важливого явища суспільного життя.

http://www.socialfestival.in.ua/
photo

Біржа соціальної реклами

Біржа соціальної реклами — проект Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК). Завдання БСР — підвищити професійний рівень соціальної реклами в Україні, підключив до її створення найкращі голови з провідних рекламних агенцій.

http://www.socialadvertising.com.ua/