Про ІТК

Партнери

photo

Ініціатива «Чисте небо»

Ініціатива «Чисте небо» створена влітку 2013 року з метою розвитку в уанеті легального аудіо-візуального продукту і боротьби з сайтами, що поширюють в мережі контент з порушенням права інтелектуальної власності. Її засновниками стали чотири найбільші медіагрупи України – «1+1 Медіа», StarLightMedia, «Медіа Група Україна» і Inter Media Group.

http://legalcontentua.org/uk/
photo

Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

Організація займається:

культурно-просвітніцькою діяльністю;

культурно-мистецькою діяльністю;

медійною індустрією, національною кіноіндустрією;

аудіовізуальнім ринком;

рекламною діяльністю;

http://kompkd.rada.gov.ua/
photo

MediaIndustry

майданчик для новин про медіаіндустрію України

http://mediaindustry.com.ua/
photo

Українська Медіа Ліга

Сприяє розвитку суспільства активних, свідомих та відповідальних громадян через підтримку громадських ініціатив; розвитку медійної та інформаційної та суміжних галузей; проводить незаангажовану правову експертизу; здійснює розробку та імплементацію якісного законодавства; освіту; захищає свободу слова та основоположні права людини; опікується розвитком культури

http://https://medialeague.com.ua
photo

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення - конституційний, постійно діючий колегіальний орган, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.

http://www.nrada.gov.ua/
photo

Nielsen

Nielsen - провідна американська публічна соціологічна маркетингова компанія.

Nielsen проводить маркетингові дослідження, спрямовані на з'ясування переваг споживачів різних товарів, продуктів і послуг.

http://www.nielsen.com/ua/uk.html
photo

International Joint Industry Committees (I-JIC)

Міжнародна Асоціація Об’єднаних Індустріальних Комітетів (I-JIC) включає організації Об'єднаного індустріального комітету, що беруть участь у вимірюванні та дослідженні медіа аудиторії, або залучені до аудиту  вимірювань медіа аудиторії.

http://www.i-jic.org/
photo

European Media Research Organisations

Європейська асоціація з питань медіа досліджень - це зареєстроване об'єднання, членами EMRO є представники організацій, які проводять вимірювання медіа аудиторій на національному рівні.

Основна мета EMRO - підтримання та розширення контактів між представниками національних організацій, а також стимулювання дискусії для розвитку сфери медіа досліджень. 

http://www.emro.org/
photo

National Association of Broadcasters

National Association of Broadcasters (NAB) — Національна асоціація телерадіомовників, США.

NAB представляє та захищає інтереси Американських теле- та радіо- мовників, та суб'єктів інших мовних мереж перед Конгресом, Федеральною комісією з питань зв'язку, а також в судах.

http://www.nab.org/
photo

European Advertising Standarts Alliance

Європейський Альянс Стандарів Реклами (EASA) - некомерційне об'єднання органів саморегулювання реклами Європейських країн, метою якого є просування і підтримка саморегулювання реклами в Європи, координація розгляду транскордонних зверненнь, забезпечення інформацією та дослідженнями щодо саморегулювання реклами. 

http://www.easa-alliance.org/