Press-center

Розпочато прийом заявок на щорічні прес-курси

28-01-2010

Індустріальний Телевізійний Комітет спільно з Радою Європи запрошують журналістів суспільно-політичних ЗМІ прийняти участь в щорічних прес-курсах "Цифрологія", які відбудуться 19-20 лютого 2010 року в м. Києві. 

Прес-курси є освітнім проектом, який Індустріальний Телевізійний Комітет реалізовує задля підвищення рівня знань журналістів у сфері цифрового телебачення та технологій, зміна яких має значні соціальні наслідки.

Доповідачами прес-курсів "Цифрології" стануть іноземні спікери з Німеччини та Франції, також представники провідних медійних організацій ІТК та НАМ, представники державних органів та телеканалів та окремі експерти з цифрового телебачення.

Участь в прес-курсах для журналістів є безкоштовною та здійснюється на основі конкурсного відбору. Не кияни забезпечуються проживанням в готелі та поверненням транспортних витрат. Усі учасники забезпечуються під час прес-курсів харчуванням та матеріалами.

Якщо Ви – журналіст та зацікавились прес-курсами, то просимо заповнити анкету учасника та надіслати її до 18:00 5 лютого 2010 року на адресу koval@itk.org.ua, вказавши тему листа "Цифрологія: Анкета учасника". 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380 44 353 13 98
менеджер проекту Лідія Коваль, Індустріальний Телевізійний Комітет